3645 BARNA AVE 1F

TITUSVILLE, Florida 32780 · Brevard County · Parcel 22 3516-00-751.E

$77 700
Assessed Value
$138 780
Market Value
Annual Tax
$69 390
Taxable Value
Ownership
OwnerKNIGHT, PATRICE D
Mailing Address3645 BARNA AVE #1F TITUSVILLE FL 32780
Property Details
Year Built1968
Living Area1 157 sq ft
Lot Size2 614 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$138 780
Assessed Value$77 700
Exemptions-$8 310
Taxable Value$69 390